Já mám, kdo má? Noty

Hudební nauka v dětských očích rázem získá nový rozměr!

Děti se zábavným způsobem seznámí s grafikou not a pomlk, s jejich délkami a zápisem do notové osnovy stupnice C dur. Hra je s lehkostí provede obtížnou a často nudnou částí hudební výchovy a ještě se budou předhánět, kdo je rychlejší! 

Varianta
150 Kč 60 Kč 65 Kč 35 Kč od 35 Kč

Jak to funguje:

Děti rády soutěží v rychlosti a postřehu. Ve svižné základní hře se orientují v délce not a pomlk. Těžší varianty vyžadují více přemýšlení i schopnost kombinovat jednotlivé znaky v notové osnově. 

Abyste naplno využili všechny možnosti hry Já mám, kdo má?, doporučujeme vytištění doplňkových karet s domečky a pracovních listů s notovými osnovami. Lépe se hraje ve větší skupině hráčů, k navýšení počtu skvěle poslouží i rodiče.

Hra Já mám, kdo má? zabaví na cestách i během obyčejných dnů doma. Může se stát také nevšedním narozeninovým dárkem pro kamarády, kteří už umí základy hudební nauky. Rodiče určitě potěší, že kromě zábavy dá dětem řadu nových dovedností!

Produkt obsahuje:

  • 36 hracích karet s notami a pomlkami
  • pravidla + nápady k dalšímu využití

Co se děti naučí:

  • pojmenovat jednotlivé noty a pomlky 
  • poznat délku not a pomlk
  • poznat výšku not v houslovém klíči
  • rytmizovat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení