o nás

Už když byly naše děti malé, rozhodli jsme se zkusit domácí vzdělávání. Tato idea se mi tak zalíbila, že jsem hned začala zkoumat, hledat, vymýšlet a následně vyrábět všemožné výukové pomůcky. Chtěla jsem, aby bylo pro děti učení zábavnější, názornější, pochopitelnější a taky aby se zvládly učit samy. Úplně mě to uchvátilo, sbírala jsem inspiraci všude okolo sebe a doslova chrlila výrobky. Ty byly v tu dobu většinou ještě příliš složité pro naše děti, tak jsem je sdílela s kamarádkami a pak i na facebooku. Snažila jsem se, aby byly co nejvíce použitelné a aby opravdu dětem (a rodičům/učitelům) pomáhaly a k mé radosti o ně byl velký zájem. Tak jsem si vytvořila svou první skupinu v životě a zkusila je prodávat.

No a pak už to šlo (jak je tomu u mě klasicky) jako uragán. Druhá skupina, třetí skupina, čtvrtá skupina a k tomu opravdový e-shop! Začala jsem to brát vážně, dokonce jsme jezdili i na různé výstavy. Mezitím děti rostly a s jejich pomocí jsem upravovala, doplňovala a aktualizovala svou směs všeho možného výukového materiálu.

Postupem času se ukázalo, že se doma budeme potýkat se specifickými poruchami učení. Na takové děti ne všechno ze školní nabídky funguje. To mi dalo ještě větší motivaci, abych svým dětem a i všem ostatním, kteří potřebuji s učením pomoci, dokázala takovou pomoc - vyrobit ???? No a to teď dělám skoro každou volnou chvíli, co mi v péči o naši rodinu zbývá..

A jak to vypadá? Mojí původní tvorbu bych nazvala jako.. „velmi intuitivní“ ???? Tvořila jsem jak mě to napadlo, takže nyní, když jsme vše přesunuli na nový e-shop mě zachraňují „mí“ tři muži. Jeden vlastní a dva (IT mistr & grafický kouzelník) vypůjčení. Společně se nyní snažíme, aby byl nový obchod nejen co nejhezčí, ale i funkční. Zároveň přepracováváme všechny pomůcky, takže zde v tuto chvíli nenajdete kompletní nabídku (ale můžete na ni mrknout na starém webu). Ale postupně vše doplníme a hlavně - máme opravdu parádní novinky, které se tu také objeví.

Největší změnou je ale velký krok směrem k profesionálnímu tisku vybraných pomůcek.

 

katerina hrabikova zodpovědná výuka

 

 

 

 

Zpět do obchodu