Recenze

Pavla Strouhalová:

S Kačkou ze zodpovědné výuky jsem v kontaktu především kvůli materiálům do hudební výchovy. Je rychlá a pohotová. Vždy když přijdu na nějaký materiál, který mi chybí, v momentě jej zpracuje. Materiály jsou promyšlené a děti opravdu baví. Ve většině případů mají děti pocit, že se ani neučí, že si jen hrají. A to je pro mě důkaz, že jde učit i jinak 🙂

 

Jana Zahoranská: 

Chtěla bych moc poděkovat za důvěru a spolupráci s Kačkou. zodpovědná výuka
Mám díky ní možnost vyzkoušet různé aktivity v hodinách u mých druháčků. Věřím, že se zábavnou formou osvojíme spoustu znalostí a dovedností.
😇😁 Postupně pomůcky otestujeme v třídním kolektivu. Já už se moc těším 🎉🥰
 
 
Daniela Přibylová:
Se zodpovědnou výukou jsem velmi spokojená. Pomůcky jsou promyšlené a hlavně funkční. Děti to baví a tím se učí, což je za mně perfektní model.
Velmi nám doma pomohl týdenní plán, kalendář a tabulka zodpovědnosti. Děti se díky tomu začali lépe orientovat v čase a občas 😄 si splní své úkoly.
Kačka je velmi milá a komunikativní, reaguje velmi rychle a vždy ochotně. Když si nevím s něčím rady, vždy ráda a rychle poradí. Elektronické pomůcky přichází druhý den, tištěné cca do 4 dnů.
Děkujeme za všechny krásné pomůcky!
 
Miluška Coufalová:
S autorkou je skvělá komunikace, vždy poradí, vyjde vstříc. Produkty ze Zodpovědné výuky používám už několik let jak ve škole, tak doma a moc mi vyhovují. Jsem "kartičková" a zdejší pokrytí napříč tématy i věkem mi velmi usnadňuje práci. Zpracování je precizní, uživatelsky přívětivé. Super je u spousty aktivit možnost samokontroly. Doporučuju, kudy chodím.
 

Markéta Hrnčířová: "Pomůcky jsou super, učení je možné formou hry a děti učení neprudi :-) "

Zpět do obchodu