Šipkovaná

Ukažte dětem přírodu jako místo k velkému dobrodružství! Stačí vymyslet trasu a důmyslně schovat obálky s úkoly rozdělenými podle typu zadání. 

Napínavá hra je ideální pro kolektiv dětí, využijete ji pro skupinu kamarádů, v družině, na táboře či společné dovolené s přáteli.

od 80 Kč
Kategorie: ostatní
oblast: svět kolem nás
komplet připravené
350 Kč
vytištené a laminované
180 Kč
PDF pro školy - ke stažení pro kolektiv
130 Kč
PDF na doma
80 Kč

Jak to funguje:

Vyberte přírodní trasu tak, aby bylo možné v jejím průběhu plnit zadané úkoly. Na konci by měl děti čekat zasloužený poklad, neboť jednotlivá zadání nemusí být vůbec lehká!

Čtyři typy úkolů jsou rozlišeny pomocí barev: 

  • modrá pro skupinovou hru mluvící či pohybovou
  • zelená pro hledání v lese
  • žlutá pro spolupráci mezi dětmi
  • červená pro tvořivou aktivitu

V průběhu cesty umístěte šipky z přírodnin, jako jsou klacíky či kamínky. Narazí-li děti na symbol obálky, znamená to, že je někde v okolí ukryta spolu s úkolem. Obálku opravdu pečlivě schovejte, ať to děti nemají příliš jednoduché. Využijte větve, kůru, dutiny, vysokou trávu, mech,... 

Mladší děti budou potřebovat dopomoc starších či dospělých.

Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Pochvala 7.11.2021 19:36
Děkuju moc za Vaši práci. Šipkovanou znám z dětství a milovala jsem to. Navíc než bych vymyslela všechny úkoly, tohle je super. Vytrhli jste mi trn z paty. Potřebovala jsem mít hotovou trasu odpoledne na čarodějnice. Eshop jsem objevila ráno. Paní velmi ochotná, poslala soubor předem bez čekání na platbu. Moc mi to pomohlo. Děkuju
Odpovědět
RP Avatar autora Spokojenost 17.7.2023 11:29
Vše ok, rychlé, takže spokojenost.
Odpovědět
Zpět do obchodu