Šipkovaná - hra do přírody

Ukažte dětem přírodu jako místo k velkému dobrodružství! Stačí vymyslet trasu a důmyslně schovat obálky s úkoly rozdělenými podle typu zadání. 

Napínavá hra je ideální pro kolektiv dětí, využijete ji pro skupinu kamarádů, v družině, na táboře či společné dovolené s přáteli.

Varianta
350 Kč 180 Kč 130 Kč 80 Kč od 80 Kč

Jak to funguje:

Vyberte přírodní trasu tak, aby bylo možné v jejím průběhu plnit zadané úkoly. Na konci by měl děti čekat zasloužený poklad, neboť jednotlivá zadání nemusí být vůbec lehká!

Čtyři typy úkolů jsou rozlišeny pomocí barev: 

  • modrá pro skupinovou hru mluvící či pohybovou
  • zelená pro hledání v lese
  • žlutá pro spolupráci mezi dětmi
  • červená pro tvořivou aktivitu

V průběhu cesty umístěte šipky z přírodnin, jako jsou klacíky či kamínky. Narazí-li děti na symbol obálky, znamená to, že je někde v okolí ukryta spolu s úkolem. Obálku opravdu pečlivě schovejte, ať to děti nemají příliš jednoduché. Využijte větve, kůru, dutiny, vysokou trávu, mech,... 

Mladší děti budou potřebovat dopomoc starších či dospělých.

Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Pochvala 7.11.2021 19:36
Děkuju moc za Vaši práci. Šipkovanou znám z dětství a milovala jsem to. Navíc než bych vymyslela všechny úkoly, tohle je super. Vytrhli jste mi trn z paty. Potřebovala jsem mít hotovou trasu odpoledne na čarodějnice. Eshop jsem objevila ráno. Paní velmi ochotná, poslala soubor předem bez čekání na platbu. Moc mi to pomohlo. Děkuju
Odpovědět