Neohodnoceno

Šipkovaná - hra do přírody

Ukažte dětem přírodu jako místo k velkému dobrodružství! Stačí vymyslet trasu a důmyslně schovat obálky s úkoly rozdělenými podle typu zadání. 

Napínavá hra je ideální pro kolektiv dětí, využijete ji pro skupinu kamarádů, v družině, na táboře či společné dovolené s přáteli.

Varianta
350 Kč 180 Kč 130 Kč 80 Kč od 80 Kč

Jak to funguje:

Vyberte přírodní trasu tak, aby bylo možné v jejím průběhu plnit zadané úkoly. Na konci by měl děti čekat zasloužený poklad, neboť jednotlivá zadání nemusí být vůbec lehká!

Čtyři typy úkolů jsou rozlišeny pomocí barev: 

  • modrá pro skupinovou hru mluvící či pohybovou
  • zelená pro hledání v lese
  • žlutá pro spolupráci mezi dětmi
  • červená pro tvořivou aktivitu

V průběhu cesty umístěte šipky z přírodnin, jako jsou klacíky či kamínky. Narazí-li děti na symbol obálky, znamená to, že je někde v okolí ukryta spolu s úkolem. Obálku opravdu pečlivě schovejte, ať to děti nemají příliš jednoduché. Využijte větve, kůru, dutiny, vysokou trávu, mech,... 

Mladší děti budou potřebovat dopomoc starších či dospělých.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Pochvala 7.11.2021 19:36
Děkuju moc za Vaši práci. Šipkovanou znám z dětství a milovala jsem to. Navíc než bych vymyslela všechny úkoly, tohle je super. Vytrhli jste mi trn z paty. Potřebovala jsem mít hotovou trasu odpoledne na čarodějnice. Eshop jsem objevila ráno. Paní velmi ochotná, poslala soubor předem bez čekání na platbu. Moc mi to pomohlo. Děkuju
Odpovědět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení